Reference

Reference mluví za vše. Abychom vám dokázali, že se ve svém oboru vyznáme a že námi odvedená práce je opravdu kvalitní, můžete se prohlédnout některé naše realizované zakázky. Kromě samotné pokládky různých typů podlah a koberců, vám pomůžeme i s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny pro váš interiér i exteriér. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

 Co říkají naši klienti?

Pan Peter Reicher, Exerciční dům Kolínský klášter
Dostal jsem doporučení na Vás od zedníků, kterým důvěřuji, a proto byla volba velice rychlá. Jednání bylo absolutně profesionální bez zaváhání. Potřeboval jsem operativně vyřešit v napjatém termínu pokládku a hledal jsem promptní službu na klíč. To jsem také díky Vaší firmě získal. Tak si představuji spolupráci s dodavateli, ale není to naneštěstí v našich končinách samozřejmost. Proto si toho o to víc vážím. Komunikace, profesionální poradenství, důvěra, preciznost, spolehlivost a ještě za cenu, u které nezaváháte. To je moje velice pozitivní zkušenost.
Ještě jednou děkujeme za spolupráci a budeme se těšit do budoucna. Intuitivně jsem i bez osobní předešlé zkušenosti měl důvěru, že realizace bude dle očekávání.